Taxi gratis do rezerwacji w Only 5 StarsKomfortowe wakacje z Only 5 Stars ! Teraz do rezerwacji w Only 5 Stars otrzymasz przejazd na lotnisko GRATIS !

Jak to działa:

01
Znajdź i zamów wycieczkę

Zarezerwuj wakacje na only5Stars.pl lub u naszego Konsultanta pod numerem infolinii 22 1004 112 

02
Oczekuj na przesyłkę

Oczekuj na umowę udziału w imprezie turystycznej, którą otrzymasz pocztą. Wraz z umową otrzymasz jednorazowy kupon Ele Taxi wraz z regulaminem korzystania z karty

03
Odliczaj dni do wakacji !

Zrealizuj kupon i ciesz się z komfortowych wakacjiSzczegóły dotyczące wartości doładowania karty jednorazowej oraz jej wykorzystania znajdziesz w Regulaminie.

Usługa realizowana we współpracy z firmą Ele Taxi.

Spółka Ele TAXI powstała w 1994 roku i obecnie zarządza flotą 1500 taksówek, które są do dyspozycji we wszystkich dzielnicach Warszawy. Dzięki temu jest to jedyna firma radio-taxi gwarantująca podstawienie samochodu pod wskazany adres nawet w 5 minut od momentu złożenia zamówienia. Spółka dysponuje flotą samochodów osobowych, busów i samochodów dostawczych oraz flotą limuzyn Ele Business  Class. Dzięki poszerzonej współpracy z Firmą Taxi Polska realizacja usługi TAXI GRATIS możliwa jest również na terenie następujących większych miast w Polsce : Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kraków, Łódź, Wrocław oraz na terenie mniejszych miast (szczegóły w regulaminie).

Regulamin skorzystania z promocji TAXI GRATIS do pobrania TUTAJ