Blog

Rejsy z polskim pilotem, dojazd do portu

Rejsy z polskim pilotem, dojazd do portu

Statki na rejsy z polskim pilotem wypływają albo z południowej Europy, najczęściej z Włoch z Genui, Savony lub Wenecji, z Hiszpanii z Barcelony albo w przypadku rejsów po fiordach norweskich z Niemiec z Kilonii. Do każdego z tych portów możecie dostać się samodzielnie lub skorzystać z naszej pomocy. Przy większości tras przejazd w dwie strony organizowany jest autokarem wraz z całą polską grupą lub samolotem. Wyjazd autokaru odbywa się z południowej części Polski. 

Rejsy z polskim pilotem, a wycieczki fakultatywne

Rejsy z polskim pilotem, a wycieczki fakultatywne

Podczas rejsów z pilotem organizowane są wycieczki fakultatywne z polskojęzycznymi przewodnikami pozwalające zobaczyć najciekawsze zabytki i atrakcje odwiedzanych portów. Są to m.in. wycieczki typu City Tour (3-4 godzinne zwiedzanie miasta autokarem) lub całodzienne wycieczki pieszo–autokarowe. W niektórych portach pilot organizuje krajoznawcze spacery, podczas których korzystamy z lokalnych środków transportu lub taxi.

Hotele w Egipcie TOP 5 - Marsa Alam

Hotele w Egipcie TOP 5 - Marsa Alam

Marsa Alam jest to dość nowy kurort, gdzie można jeszcze zobaczyć dziką przyrodę. Niezwykła fauna i flora oraz magia kolorów podwodnego świata przyciągają tu turystów z całego świata. Miejsce to jest szczególnie polecane wszystkim, którzy szukają nowych zakątków Egiptu i uciekają od masowej turystyki w wielkich kurortach.

Hotele w Egipcie TOP 5 - Sharm el Sheikh

Hotele w Egipcie TOP 5 - Sharm el Sheikh

Stając przed wyborem hotelu na kolejne wakacje z całą pełnością napotkacie wiele watpliwości, będziecie szukać opinii oraz informacji na temat danego obiektu. W Sharmie poddacie ocenie bliskość plaży, rafy koralowe przy hotelu, standard pokoi oraz jakość obsługi. W oparciu o te właśnie kryteria stworzyliśmy ranking najlepszych hoteli w Sharm el Sheikh, czyli ranking TOP 5. 

Hotele w Egipcie TOP 5 - Hurghada

Hotele w Egipcie TOP 5 - Hurghada

Przy wyborze wakacji każdy staje przed dylematem który hotel wybrać, czym się sugerować, a wybór jest bardzo duży. Często otrzymujemy zapytania, które hotele możemy polecić. Dlatego postanowiliśmy stworzyć  ranking hoteli w Egipcie. Pod lupę wzięliśmy hotele w Hurghadzie. Ocenie poddaliśmy jakość obsługi i serwisu, położenie oraz  popularność wśród klientów. Prezentujemy Wam listę najlepszych hoteli w Egipcie.