O nas

O firmie                                             Piszą o nas                                                     

Już od ponad 10 lat badamy potrzeby klientów na rynku turystycznym. To dzięki Państwu mogliśmy stworzyć markę Only 5 Stars skupiającą się Państwa oczekiwaniach wobec wymarzonych wakacji. Wiemy jak ważny jest dla Państwa wypoczynek, dlatego stworzyliśmy serwis oferujący Wakacje zawsze na 5 gwiazdek. Jak to rozumieć? Otóż na naszym portalu znajdą Państwo ofertę hoteli z całego świata co najmniej 4 i 5-gwiazdkowych.

Starannie dobieramy wakacje, które oddajemy w Państwa ręce. Stworzyliśmy system pakietów, dedykowanych dla Państwa potrzeb takich jak: Urlop z rodziną, Ambitny Singiel, Aktywny Podróżnik, Hotele dla dorosłych oraz Romantyczna Para.

Misją naszej firmy jest dbanie o komfort wakacji naszych Klientów jakby były one naszymi własnymi, a także zapewnienie szybkiego i prostego dostępu do wyboru najdogodniejszych dla Państwa wakacji przez 7 dni w tygodniu. Nasza oferta dostępna jest dla Państwa w naszym serwisie z każdego miejsca na świecie, nieprzerwanie zapewniając możliwość natychmiastowej rezerwacji, bez konieczności wychodzenia z domu.

Wartości jakimi się kierujemy to otwartość wobec Klienta. Zawsze mogą Państwo z nami otwarcie porozmawiać, przedstawić nam swoje oczekiwania, wątpliwości, a my szczerze porozmawiamy z Państwem na ich temat. Stawiamy na partnerstwo.

Zachęcamy do dołączenia do grona naszych stałych, zadowolonych Klientów by spędzić z nami wakacje które zawsze będą na 5 gwiazdek!