Jak zarezerwować

01
Znajdź wycieczkę

nasza oferta dostępna jest w serwisie Only5stars.pl. Na kontakt z Tobą czekają również konsultanci Telefonicznego Centrum Rezerwacji 22 1004 112. Jeżeli nie znalazłeś w naszym serwisie interesujących Cię wakacji skontaktuj się z nami. 

02
Zamów wybraną wycieczkę

Zamówienia dokonaj wypełniając formularz zgłoszenia. Pamiętaj o wpisaniu poprawnych danych osobowych, zgodnych z dokumentami tożsamości. Wybierz dodatkowe, dobrowolne ubezpieczenie turystyczne i zarezerwuj wybraną ofertę. 

03
Płatności

Umożliwiamy dokonanie płatności online poprzez bezpieczny system płatności Dot Pay lub płatność tradycyjnym przelewem. Szczegóły dotyczące płatności dostępne są podczas procesu rezerwacji oraz u naszych konsultantów. 

04
Potwierdzenie rezerwacji

Rezerwacje potwierdzamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Umowę zgłoszenie oraz dokumenty niezbędne do zawarcia umowy otrzymasz od naszego konsultanta. Nie zapomnij zabrać ich ze sobą na lotnisko, będą one niezbędne do wydania dokumentów podóży. 

05
Godziny wylotu

Pamiętaj aby 24 godziny przed wylotem potwierdzić w naszym Centrum Rezerwacji godziny wylotu na Twoje wakacje. Na lotnisku powinieneś być 2 godziny przed planowanym odlotem. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz się z nami skontaktować 22 1004 112. Życzymy udanego wyjazdu!